Domov Novinky o škole Majstrovstvá kraja

Majstrovstvá kraja

Volejbalový turnaj

 

Dňa 28.3.2018 sa vo Svidníku uskutočnili Majstrovstvá Prešovského kraja vo volejbale žiakov základných škôl aj za účasti žiakov ZŠ Juh 1054, ktorí ako víťazi okresného kola reprezentovali mesto Vranov nad Topľou.

 V  ťažkých zápasoch postupne zdolali bez straty setu družstvá Humenného, Prešova a  Starej Ľubovne a vo finále sa im podarilo zdolať družstvo Svidníka. Týmto víťazstvom sa stali Majstrami Prešovského kraja a získali právo účasti na Majstrovstvách SR vo volejbale, ktoré sa uskutočnia koncom júna v Trnave. Chlapcom za dosiahnuté výsledky ďakujeme a prajeme im veľa ďalších úspechov pri reprezentovaní školy a mesta.

.

O dosiahnuté výsledky sa zaslúžili : dolný rad sprava: Samuel Bognár, Stanislav Kozák, Marek Migaľ, Daniel Alexander Jenčko, horný rad: Richard Baník, Jakub Varga, Matúš Banďoš, Daniel Jevčák, František Capko, tréner: Mgr. Ľuboslav Soták

Share