Domov Novinky o škole ÚSPEŠNE NA ŠTÚROVOM ZVOLENE

ÚSPEŠNE NA ŠTÚROVOM ZVOLENE

Štúrov Zvolen

V piatok 4. mája 2018 sme sa ako po minulé roky zapojili do okresného kola súťaže v rétorike Štúrov Zvolen, ktorá sa konala v Hornozemplínskom osvetovom stredisku vo Vranove n. T. Žiaci, ktorí reprezentovali našu školu, boli úspešní a obsadili popredné priečky. 

V 1. kategórii (4. – 6. ročník) sa odbornej porote najviac zapáčila Daniela Dančová zo VI. A, ktorá si odniesla nielen „palmu víťazstva“, ale aj postup do celoslovenského kola tejto súťaže, ktoré sa uskutoční začiatkom júna vo Zvolene. V 2. kategórii (7. – 9. ročník) si Lukáš Guman, žiak VIII. A, vybojoval pekné 3. miesto. Obom súťažiacim srdečne blahoželáme, ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a Danielke Dančovej budeme všetci držať päste v celoslovenskom kole!

Mgr. D. Kitková

Share